| ブランド名: | HSTECH |
| モデル番号: | HS-SF300 |
| Moq: | 1個 |
| 価格: | negotiable |
| 支払条件: | T/T |
| 供給能力: | 30 個/月 |
| Specification | Value |
|---|---|
| Axis traveling distance | 300*250*200 |
| Locking product size | 240*250 |
| Driven method | Servo Motor |
| Positioning accuracy | ±0.03mm |
| Screw feeding method | Suction type (or air blowing type) |
| Locked time | 1.5-3S |
| Power supply voltage | AC220V |
| Power | 1200W |
| Compressed Air Supply | 0.4-0.6MPA |
| Total weight | 200KG |
| Electric screwdriver quantity | 1 |